Kurumsal Kimlik Tasarımı

Marka veya kurumların kendini tanımlama ve müşteriye sunma biçimidir kurumsal kimlik. Kurumsal kimlik oluşturma süreci markalar için büyük önem taşır. Oluşturduğunuz bu kurumsal kimlik sizin kim olduğunuzu müşteriye aktaran en önemli etkenlerden biridir. Hem dijital hem gerçek dünyada müşterinizle nasıl bir iletişim kuracağınız, nasıl akılda kalacağınız pazarlamanız ile doğrudan ilgilidir. İyi bir kurumsal kimlik çalışması ve web sitesi ile dijital dünyadaki yüzünüzü etkili kılabilir, yaratıcı logo ve sloganınız ile akıllara kazınabilir, insanlara nasıl en iyi şekilde hitap edebileceğinizi öğrenebilir ve potansiyel müşterileri kazanabilirsiniz.

Dijital Pazarlama Kanalları

İnternetin dahil olduğu her alanda dijital pazarlama yöntemleri mevcuttur fakat birçok pazarlama kanalı içinden seçim yaparken doğru bir seçim yapmaya özen göstermek günümüzde önemli hale geldi. Seçtiğiniz dijital pazarlama kanalı, markanızın ihtiyaçlarına uygun ve seçtiğiniz hedef kitleyi içeren bir kanal olmalıdır. Bu şekilde ulaşmak istediğiniz hedef kitleye ulaşabilir, markanızın bilinirliğini artırabilir ve istediğiniz getiriye ulaşabilirsiniz.

Tasarım Stratejimiz

Tasarım çalışmalarımızın amacı, çalıştığımız marka veya kuruluşun en iyi şekilde tanımlanması ve potansiyel müşteriyle arasındaki bağı en iyi şekilde kurarak, markanıza bilinirlik katmak ve müşterilerinizi artırmaktır.

Peki bu tasarım süreci nasıl işler? Bir tasarım sürecine başlarken öncelikle marka veya kuruluş sahibiyle görüşme yapılması ve markayı anlamak önemlidir. Markanızla ilgili her bilgiyi öğrenmek, size en iyi tasarımı sunmamızı sağlayacaktır. Bu yüzden markanız hakkında bilmemiz gereken her şeyi sizinle konuşarak başlıyoruz işe.

Burada amacımız ihtiyaçlarınıza cevap vermek olduğundan, plan yapmadan önce bizden beklentilerinizi öğrenip sonrasında harekete geçiyoruz. Markanızı nasıl tanıtmak istediğinizi öğreniyor ve özellikle belirttiğiniz tercihler varsa ona göre tasarımımızı şekillendiriyoruz.

Markanızın hangi renk, yazı ve görsel tarzla bütünleşeceği, kurumsal kimlik çalışmasının görsel kimlik alanıyla alakalıdır. Yazılı ve görsel içeriklerde imajınızı belirleyen bu unsurlar, hatırlanabilir olmanız için çok önemlidir. Bu yüzden bu seçimlerin hem markanızı en iyi şekilde temsil edecek hem de modern ve yaratıcı tasarımlarla müşterilerinizi etkileyecek şekilde tasarlanmasına özen gösteriyoruz.

Adlandırma bir kez yapılan, karmaşık ve bir o kadar da önem taşıyan bir adımdır. Markanızı veya ürününüzü adlandırmak, bir bakıma onu var etmektir. Bundan sonra insanların, müşterilerinizin sizden veya ürününüzden bahsederken kullanacağı ismin sizi en iyi şekilde ifade etmesi, dikkat çekici ve hatırlanabilir olması çok önemlidir. Size sunduğumuz kurumsal kimlik tasarım hizmetiyle kitlenizi etkileyecek ve akıllarda kalıcı bir isme kavuşabilirsiniz.

Logo tasarımı, sizi hatırlatan, markanız ile özdeşleşen ve markanızı hatırlatan, kurumsal kimlik çalışmalarının çok önemli bir parçasıdır. Siteniz, içerikleriniz, ürünleriniz, web siteniz, kısacası görsel olarak hem dijital hem gerçek dünyada sizi hatırlanabilir kılan bu görsel tasarım çalışmasıdır. Bu noktada kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde anlatan, değerlerinizi aktaran ve aynı zamanda hatırlanabilir olması önem taşır.

Bu önemli logo çalışmalarını uzman ekibimizle yürütüyoruz. Yıllardır bir çok markanın kurumsal kimlik çalışmasını yapmış bir ekip olarak sizi en iyi anlatacak görsel tasarımı oluşturuyor ve yaratıcı çalışmalarımızla akıllara kazınan logolar üretiyoruz. Hepsi alanında uzman olan ekibimizle, kurumunuz için en profesyonel hizmeti sağlıyoruz.

Günümüzde her büyük kurum ve şirketin bir sloganı vardır. Hatırlanabilir ve amacınızı anlatacak bir söz öbeği. Bütün büyük markaları düşündüğümüzde aklımıza genelde bu cümleler gelir. Reklamlar ve genel olarak kendilerini tanımlamak istediklerinde kullandıkları bu sloganlar ister istemez aklımıza yerleşir. Bu hatırlanma da bir markaya güvenilirlik kazandırır.

Tüm bu saydığımız nedenlerden dolayı, iyi bir sloganın size neler kazandırdığını görebilirsiniz. Bir çok slogan arasından orjinal bir slogana kavuşmak, ustalık ve yaratıcılık ister. Sizi tanımlayacak, amacınızı ve ne yaptığınızı anlatacak kısa bir sloganla akıllarda yer etmek için size tüm desteğimizi veriyoruz.

Web sitesi, dijital dünyada varlığınızı gösterdiğiniz, kitleniz ve potansiyel müşterilerinizle iletişim kurduğunuz yüzünüzdür. Bu kurumsal kimlik için önemli bir parçadır. Burada markanızı ve ürününüzü en iyi şekilde müşteriye ulaştıracak, kurumsal kimliğiniz ile özdeşleşerek sizi var edecek bir platformdur. Burada seçeceğiniz renkler, kullandığınız fontlar, yerleştirdiğiniz görseller ve orjinal içeriğinizle markanıza kurumsal kimlik kazandırmış olursunuz. Siz ne kadar özgün bir yüze sahipseniz, sektördeki rakipleriniz arasından sıyrılarak yükselmeniz o kadar kolay olacaktır. Bunun için sanatçı ve tasarımcılarımız ile, sizi en iyi şekilde ifade edecek web tasarımını oluşturuyor, ve kurumsal kimlik tasarımınızı gerçekleştiriyoruz

Sağlam Temeller ile Güçlü Bir Marka

Anlattığımız süreçte işleyen kurumsal kimlik tasarımı ile büyük ve tanınan bir marka olma yolunda sağlam adımlarla yürüyebilirsiniz. Kurumsal kimlik oluşturma süreci, markanızı var etmek adına attığınız ilk adımdır. Kurumsal kimlik, markanızı dünyaya nasıl anlatacağınızı belirler. Bu yeni markalar veya kurumsal kimliğini sağlamlaştırmak isteyen markalar için uygun bir hizmettir. Markanıza yeni bir görünüm ve kimlik getirerek kullanıcılarla kurduğunuz iletişimi güçlendirebilir ve işinizi büyütebilirsiniz. Değerlerinizi en iyi şekilde aktardığınızda, daha iyi bir şekilde kendinizi ifade etmiş ve etkili bir şekilde potansiyel müşterilerinize ulaşmış olursunuz.

Yıllara dayanan tecrübe ve birikimimizle, birçok markaya hizmet vermiş bir medya ajansı olarak size en uygun kurumsal kimliği tasarlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Bir çok medya ajansından bizi ayıran unsurun, müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak işler üretmemiz olduğunu düşünüyoruz. Sizin adınıza her adımı düşünüyor, tasarlıyor ve size sunuyoruz. Yaptığımız çalışmalar tabii ki sizin düşünceleriniz dahilinde ilerliyor ve karara bağlanıyor.

En etkili tasarımlar için, tecrübeli ve alanında uzman ekip arkadaşlarımızla çalışıyoruz. Bu şekilde işlerimizi disiplinli ve hızlı bir şekilde yürütüyoruz. Kurumsal kimlik tasarımı konusunda profesyonel bir hizmetle, markanızı öne çıkarabilir, akıllara kazınan bir isme dönüşebilirsiniz.